Rozstrzygnięto przetarg na Ligę Mistrzów. Dyrektor TVP Sport zdradził zwycięzcę?

Kibice z niecierpliwością czekają na komunikat w sprawie przetargu na Ligę Mistrzów. Jak wiadomo, aktualnie prawa do tych prestiżowych rozgrywek ma Polsat. Wielu sympatyków nie jest do końca zadowolonych z oprawy, jaką przygotowuje stacja podczas spotkań. Wygląda na to, że przez najbliższe trzy lata nie zmieni się nadawca LM w Polsce. Sugeruje to komentarz dyrektora TVP Sport.

Polsat posiadał prawa do meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy na lata 2018-2021. W związku z niezwykle istotną ofertą, uruchomiono dodatkowe kanały: Polsat Sport Premium. W trakcie spotkań LM i LE pojawiła się także specjalna oprawa. Stworzono m.in. Kuchnię Mistrzów, która nie cieszy się jednak wielkim uznaniem wśród kibiców.

Liga Mistrzów zostaje w Polsacie?

We wtorek o rozstrzygnięciu przetargu na Ligę Mistrzów i Ligę Europy poinformował Zbigniew Boniek, który umieścił wpis na swoim Twitterze. Post skomentował dyrektor TVP Sport – Marek Szkolnikowski.

Opublikowany GIF nawiązuje do wspomnianej wcześniej Kuchni Mistrzów. Można zatem przypuszczać, iż rozgrywki LM i LE zostają w Polsacie. Tę hipotezę argumentuje także fakt, iż wpis Zbigniewa Bońka polubił Tomasz Hajto – ekspert Polsatu Sport. Jesteście zadowoleni z przypuszczeń, iż Liga Mistrzów najprawdopodobniej zostaje w Polsacie?