Ruben Dias trafi do Manchesteru City? Trwają rozmowy!

Cały czas Manchester City poszukuje kolejnego wzmocnienia do środka defensywy. W mediach przewinęło się już kilka nazwisk. Najnowszym z nich jest Ruben Dias z Benfiki. Portugalski zespół otrzymał już ofertę od ekipy z Premier League. Jak na razie, oba kluby rozmawiają w sprawie transferu.

Wygląda na to, że środkowy obrońca będzie priorytetem zespołu Pepa Guardioli na ostatnie dni letniego okna. Początkowo angielska drużyna zabiegała o Koulibaly’ego. Negocjacje z Napoli w sprawie senegalskiego zawodnika nie podążały we właściwym kierunku, dlatego „The Citizens” skierowali swoją uwagę na innych piłkarzy. Byli nimi Jose Maria Gimenez oraz Jules Kounde. W obu przypadkach do tej pory nie udało się wynegocjować kwoty transferu.

Ruben Dias nową opcją

Jak informuje Fabrizio Romano, nową opcją dla Manchesteru City jest Ruben Dias z Benfiki. Według wspomnianego dziennikarza, angielski klub złożył już pierwszą ofertę. Propozycja ma opiewać na 55 milionów euro, przy czym w transakcję miałby zostać włączony Nicolas Otamendi.

Benfica jak na razie nie zaakceptowała oferty, jednakże w szeregach „The Citizens” panuje przekonanie, że Dias może być najbardziej prawdopodobną opcją dla Manchesteru City.

 

Komentarze

komentarzy