Ruben Dias zostanie zawodnikiem Manchesteru City. Uzgodniono szczegóły transferu!

Manchester City dopiął swego. Już wkrótce zespół z Etihad Stadium zasili drugi środkowy obrońca podczas trwającego okna transferowego. Tym zawodnikiem jest Ruben Dias. Ustalono już wszystkie szczegóły transferu Portugalczyka. 

Od początku letniego okna, drużyna Pepa Guardioli poszukiwała wzmocnień do defensywy. Klub wykorzystał fakt, iż z Premier League pożegnała się ekipa Bournemouth, dlatego do zespołu dołączył Nathan Ake. Transfer holenderskiego piłkarza nie zakończył zakupów Manchesteru City na tę pozycję. Nowym graczem „The Citizens” zostanie Ruben Dias.

Uzgodniony transfer

Jak poinformował Fabrizio Romano, transfer defensora Benfiki jest już dopięty. Ruben Dias trafi do angielskiej ekipy za kwotę 55 milionów euro, podpisując kontrakt do 2025 roku. W drugą stronę powędruje Nicolas Otamendi, za którego portugalski klub zapłaci 15 milionów euro. Piłkarz „The Citizens” ma związać się z zespołem do 2023 roku.

Kolejne wzmocnienie

Poza Nathanem Ake, Manchester City wzmocnił  w letnim oknie Ferran Torres z Valencii. Dodatkowo, „The Citizens” sprowadzili kilku młodych piłkarzy, takich jak Pablo Moreno, Yan Couto czy Issa Kabore. Wszyscy jednak od razu trafili na wypożyczenia do innych zespołów.

Komentarze

komentarzy