Ruslan Neshcheret na ustach mediów. Świetny występ bramkarza Dynama w starciu z Barceloną! [WIDEO]

Podczas trwającej edycji Ligi Mistrzów niejednokrotnie byliśmy świadkami sytuacji, gdy dana drużyna zmagała się z poważnymi osłabieniami w wyniku pozytywnych testów na koronawirusa. Taki problem doświadczyło m.in. Dynamo Kijów. Ukraiński zespół zameldował się w Barcelonie bez wielu kluczowych zawodników. Mimo to, Dynamo nawiązało walkę. Spora w tym zasługa Ruslana Neshchereta. Zaledwie 18-letni golkiper zaliczył genialny występ.

Sytuacja Dynama Kijów była bardzo nieciekawa. Wielu zawodników nie pojawiło się w Hiszpanii z powodu zakażeń. Pozytywne testy otrzymało aż dwóch bramkarzy. Z tego też powodu szansę otrzymał zaledwie 18-letni Ruslan Neshcheret. W potyczce z „Dumą Katalnii”, golkiper zaliczył oczywiście debiut w Lidze Mistrzów.

Genialny mecz Ruslana Neshchereta

Stres związany z pierwszym meczem w LM nie dopadł ukraińskiego zawodnika. Co więcej, Ruslan Neshcheret został zawodnikiem meczu, notując 12 interwencji. Kilka z nich było światowej klasy.

Na szczególną uwagę zasługuje oczywiście parada Ruslana przy uderzenie Leo Messiego z rzutu wolnego. Choć Argentyńczyk wykonał wręcz perfekcyjny strzał, to Nehcheret zdołał uchronić swój zespół przed utratą gola.

 

Komentarze

komentarzy