Ruszamy! Dołącz do naszej ligi Fantasy Premier League i zdobywaj nagrody!

Nowy sezon angielskiej Premier League startuje już 9-ego sierpnia, a wraz z nim startuje również Fantasy Premier League. Zapraszamy zatem do wzięcia udziału w zabawie razem z ZZAPOŁOWY poprzez dołączenie do naszej ligi. Dla zwycięzcy całej zabawy, a także zwycięzców poszczególnych kolejek oferujemy niezwykle atrakcyjne nagrody!

Dla zniecierpliwionych, poniżej przedstawiamy wytyczne, by dołączyć do naszej ligi:

 • Rejestrujemy się na stronie fantasy.premierleague.com.
 • Jeśli wybraliśmy już skład swojej drużyny, to przechodzimy do zakładki „Leagues” (jeśli nie wiesz, w jaki sposób wybrać swój skład, to przejdź do punktu „Na czym polega gra w Fantasy Premier League?”).
 • Wybieramy „Create or join leagues”, następnie “Join a league” oraz “Join private league”.
 • wklejamy w dostępnym miejscu kod:

dtfpgj

 • Klikamy „Join league”.

Gotowe! Jesteś już w naszej lidze!

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Fantasy Premier League raczej nie musimy nikomu dokładnie przedstawiać. Zdajemy sobie sprawę, że mogą znaleźć się osoby, które dopiero rozpoczną swoją przygodę z tą zabawą, dlatego przedstawimy krótkie wyjaśnienie:

Na czym polega gra w Fantasy Premier League?

 • Należy wybrać skład swojej drużyny, która będzie dla nas zbierać punkty.
 • Musimy wybrać do składu 15 zawodników: dwóch bramkarzy, pięciu obrońców, pięciu pomocników oraz trzech napastników.
 • Każdy piłkarz dostępny w Fantasy Premier League posiada określoną cenę. Musimy zatem wybrać naszą piętnastkę graczy mieszcząc się przy tym w budżecie o wartości 100 mln.
 • Liczba piłkarzy z jednego zespołu jest ograniczona. Swoją drużynę możemy zasilić maksymalnie 3 zawodnikami z danego klubu.
 • Ustalamy formację na daną kolejkę, przy czym konieczne jest posiadanie bramkarza, przynajmniej 3 obrońców, 3 pomocników i 1 napastnika.
 • Jeśli któryś z naszych graczy podstawowego składu nie wystąpi w swoim meczu, wówczas zastępuje go zawodnik znajdujący się jako pierwszy na ławce rezerwowych z zachowaniem przy tym reguł formacji opisanych powyżej.

Nasi zawodnicy punktują za swoje występy w prawdziwych meczach:

 1. Wszyscy otrzymują 2 pkt za rozegranie powyżej 60 minut w meczu, 1 pkt za rozegranie poniżej 60 minut.
 2. Bramkarze i obrońcy otrzymują 4 pkt za zachowanie czystego konta (muszą przy tym rozegrać w meczu więcej niż 60 minut), 6 pkt za zdobycie bramki, 3 pkt za zaliczenie asysty. Bramkarz otrzymuje również 1 pkt za każde 3 obronione strzały w meczu oraz 5 pkt za obronienie rzutu karnego. Za każde 2 gole stracone w czasie spotkania bramkarz oraz obrońcy otrzymują -1pkt.
 3. Pomocnicy otrzymują 5 pkt za zdobycie bramki, 3 pkt za asystę oraz 1 pkt za czyste konto.
 4. Napastnicy otrzymują 4 pkt za zdobycie bramki, 3 pkt za asystę.
 5. Każdy zawodnik otrzymuje -1pkt za żółtą, a -3 pkt za czerwoną kartkę
 6. Kara dla zawodnika za samobójcze trafienie oraz przestrzelenie rzutu karnego to -2 pkt.
 7. Po danym spotkaniu są także przyznawane punkty bonusowe od 1 do 3.

Przed każdą kolejką wybieramy kapitana, czyli zawodnika, którego punkty będą liczyć się podwójnie. Wybieramy również vice kapitana, czyli gracza, którego punkty będą liczyć się podwójnie w chwili, gdy wybrany przez nas kapitan nie wystąpi w meczu.

 • W trakcie trwania całego sezonu możemy wykorzystać 2 tzw „chipy” w postaci „Bench boost” oraz „Triple Captain”. „Bench boost” sprawia, że punkty wszystkich zawodnicy naszej drużyny, nawet rezerwowych są wliczane do końcowego wyniku. „Triple Captain” jak sama nazwa wskazuje informuje nas o tym, że punkty wybranego przez nas zawodnika są mnożone razy 3.

Wszelkie próby oszustwa (multikonta itd.) karane będą z miejsca wyrzuceniem drużyny z ligi, stąd też logicznym jest, że każdy uczestnik zabawy powinien posiadać jedną drużynę. Organizator zabawy zastrzega sobie prawo do ustalenia nowych punktów regulaminu w wyniku powstania nieprzewidzianych zdarzeń.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Nagrody

Po każdej kolejce osoba z najwyższą liczbą zdobytych punktów otrzyma 30 PLN bonusu na swoje konto u bukmachera. W przypadku równej liczby punktów dokonujemy podziału nagrody. Dla użytkownika, który po ostatniej kolejce będzie mieć największą ilość punktów mamy specjalną nagrodę, a będzie nią oryginalna koszulka wybranego zespołu z Premier League!

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy