„Jeśli to się nie zmieni, Salah odejdzie z Liverpoolu za jeden lub dwa sezony”

Mohamed Salah
Mohamed Salah

Pomimo już ponad trzyletniego pobytu Juergena Kloppa w Liverpoolu, do klubowej gabloty nadal nie został dodany żaden puchar. Według selekcjonera reprezentacji Egiptu, brak trofeów może niebawem zniechęcić najlepszych piłkarzy „The Reds” do pozostania na Anfield.

– Salah może opuścić Liverpool za jeden lub dwa sezony, jeśli ten klub nie zacznie odnosić sukcesów.  Menedżer Liverpoolu Juergen Klopp doskonale o tym wie i dlatego ciężko pracuje, aby to zmienić – stwierdził Javier Aguirre.

Przegrana z Realem Madryt w maju tego roku o zwycięstwo w Champions League była trzecią porażką w przeróżnych finałach, odkąd niemiecki szkoleniowiec trafił do Liverpoolu w październiku 2015 roku. Poprzednim razem ekipa niemieckiego trenera uległa Manchesterowi City w Carabao Cup oraz Sevilli w Lidze Europy.

Bez wątpienia wielkim zawodem możemy nazwać głównie poprzedni sezon, gdy nie udało się pod tym kątem skonsumować dobrego momentu trójki atakujących Salah – Firmino – Mane. Oznacza to więc, że nadal ostatni sukces tej drużyny przypada na sezon 2011/2012, gdy kierował nią jeszcze Kenny Dalglish. Wówczas „The Reds” wygrali Puchar ligi.

Obecne umowy trzech wspomnianych piłkarzy wygasają dopiero w 2023 roku. Czy jednak to zatrzyma chociażby Salaha przed transferem do lepszego klubu, jeśli ta sytuacja nadal nie ulegnie zmianie?

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy