Sami Khedira trafi do Premier League? Dwa kluby zainteresowane!

Od wielu miesięcy Sami Khedria znajduje się poza kadrą Juventusu. Niemiecki pomocnik nie został nawet zgłoszony do rozgrywek Ligi Mistrzów. Czas 33-latka w Turynie dobiegł zatem końca. Pozostaje pytanie, kiedy Khedira opuści ekipę „Starej Damy”. Niewykluczone, że zawodnik doczeka się transferu w zimowym oknie. Zainteresowanie wykazują zespoły z Premier League.

Bardzo długo zarząd Juventusu rozmawiał z przedstawicielami piłkarza w sprawie rozwiązania kontraktu. Klub miał nadzieję, że Sami Khedira opuści drużynę, przyjmując pewną sumę rekompensaty. 33-latek niechętnie spoglądał na złożone przez „Starą Damę” oferty i zadecydował, by zostawić swój aktualny kontrakt, na mocy którego zarabia 6 milionów euro rocznie. Nawet, jeśli wiąże się to z brakiem gry.

Khedira trafi do Premier League?

Nie można jednak wykluczyć, iż Sami Khedira zmieni zdanie. W szczególności, że zawodnik ma szansę otrzymać ciekawą ofertę z Premier League. Jak informują dziennikarze Football Italia, zainteresowanie 33-latkiem wykazują Tottenham oraz Everton. Na ten moment bardziej zdeterminowani wydają się „The Toffees”. Jak wiadomo, zespół z Liverpoolu prowadzi Carlo Ancelotti. Włoch miał okazję współpracować z Khedirą podczas pobytu w Realu Madryt.

Sam zawodnik jakiś czas temu wypowiadał się na temat Premier League. Pomocnik chciałby spróbować swoich sił w lidze angielskiej. Juventus z pewnością nie stanie na przeszkodzie, by zrealizować przeprowadzką Niemca już w styczniu.

Komentarze

komentarzy