Samuel Umtiti w ogniu krytyki. Piłkarz zareagował na zdarzenia z niedzielnego meczu!

W ramach rywalizacji o Puchar Gampera, FC Barcelona rywalizowała na Estadi Johan Cruyff z Juventusem. Górą z tego pojedynku wyszli piłkarze „Dumy Katalonii”, którzy triumfowali 3:0. Ze względu na zaistniałe okoliczności, ten towarzyski pojedynek przykuł uwagę wielu kibiców. Podczas spotkania mogliśmy bowiem zaobserwować kilka dość istotnych scen. Jedna z nich miała miejsce z udziałem Samuela Umtitiego. Francuski defensor został wygwizdany przez kibiców i szybko po meczu poszedł do szatni. 

Kibice Barcelony w całkowicie przewidywalny sposób zareagowali na brak kontraktu Leo Messiego. Jak wiadomo, zespół z Camp Nou nie mógł podpisać z Argentyńczykiem nowej umowy, gdyż limit płac w klubie jest mocno przekroczony. W związku z sytuacją, zarząd „Dumy Katalonii” próbował negocjować z kilkoma zawodnikami obniżenie pensji. Niektórzy z nich niechętnie podchodzi do rozmów. Jednym z takich piłkarzy był Samuel Umtiti.

Umtiti wygwizdany przez kibiców

Tuż przed niedzielnym meczem z Juventusem miała miejsce prezentacja zawodników oraz zawodniczek. Przy wyjściu Umtitiego na murawę mogliśmy usłyszeć gwizdy.

Miały one miejsce także podczas spotkania. Sam Umtiti pojawił się na murawie w 62. minucie, zmieniając Araujo. W związku z tym, iż „Duma Katalonii” wygrała 3:0 ze „Starą Damą”, piłkarze Barcelony wyszli na symboliczne świętowanie.

W gronie zawodników zabrakło Umtitego, który od razu zszedł do szatni.

Wpis piłkarza

Samuel Umtiti postanowił zareagować na zaistniałą sytuację, publikując Instastory z następującym opisem – Czasem lepiej nic nie mówić i pozwolić, by cisza zajęła się sprawą. 

Komentarze

komentarzy