San Marino strzeliło gola Danii [Wideo]

San Marino

San Marino jest najgorszą reprezentacją w Europie. W spotkaniach biorą udział głównie amatorzy, którzy cieszą się możliwością gry w piłkę z profesjonalistami, a często gwiazdami światowego formatu. Już strzelona bramka jest powodem do olbrzymiej radości. Piłkarzom San Marino udało się pokonać golkipera Danii.

Zzapołowy baner FB

San Marino z golem przeciwko Danii

San Marino to najsłabsza reprezentacja w Europie. Wielu kibiców patrzy na tę kadrę z sympatią. Grają w niej głównie amatorzy, którzy cieszą się z tego, że mają możliwość gry z gwiazdami europejskiego futbolu. Punkty uzyskane przez San Marino są prawdziwą rzadkością. Piłkarze i kibice cieszą się więc niezwykle ze strzelonych bramek. W ostatnim spotkaniu o stawkę strzelili 5 września 2021 roku. Wtedy to Nanni trafił do siatki w starciu z Polską.

We wtorek San Marino podejmowało Danię od nowa i licznik spotkań o stawkę bez gola został wyzerowany. W 61. minucie do wyrównania doprowadził Alessandro Golinucci – kapitan reprezentacji. Gra na co dzień w lidze San Marino. Dania w 70. minucie strzeliła na 1:2 i utrzymała prowadzenie do końca spotkania.