„Może Manchester United zwyczajnie się pomylił i kupił jego brata?” – Sanchez ponownie w ogniu krytyki

Alexis Sanchez (fot. dailystar.co.uk)
Alexis Sanchez (fot. dailystar.co.uk)

Przygoda Alexisa Sancheza na Old Trafford jest pasmem niekończących się porażek. Chilijczyk podczas 10-miesięcznego pobytu w Manchesterze United jest stale krytykowany przez wszystkich dookoła, a przede wszystkim najbardziej obywa mu się od osób związanych z Arsenalem.

Tym razem na ruszt skrzydłowego postanowił wziąć Emmanuel Petit. Francuz niegdyś występujący dla „Kanonierów” oskarżył piłkarza o to, że ten ukrywa się przed wszelką krytyką, która zazwyczaj i tak na końcu uderza w Jose Mourinho.

– Menedżer jest tylko i wyłącznie na ławce rezerwowych. Moim zdaniem powinieneś czuć dumę, że dostałeś szansę na grę. Sanchez jednak świetnie się ukrywa na boisku. Chciał opuścić Arsenal, bo gonił za horrendalną pensją, jaką mogło zaoferować United. Teraz otrzymuje wielką fortunę, ale czym się odpłacił swojemu zespołowi? Niczym. Mam wrażenie, że „Czerwony Diabły” pomyliły się i kupiły jego brata.

– Rozumiem, że piłkarza mają duże mniemanie o sobie – głównie tyczy się to ich zarobków. To, co jednak dzieje się w przypadku Sancheza jest nie do przyjęcia.

Podczas gdy Mourinho wziął na siebie ciężar winy za fatalna wyniki United, Petit uważa, że ​​Portugalczyk regularnie jest oszukiwany przez swoich piłkarzy, którzy są zbyt wrażliwi, aby zaakceptować publiczną krytykę ze strony swojego menadżera.

– Może niektórzy gracze są zirytowani lub zmęczeni sposobem, w jaki Mourinho wykonuje pewne ruchy. Ten facet doskonale jednak wie, czego potrzeba, aby wygrać trofea. Pewni piłkarze ukrywają się w tym klubie. Założę się, że niektórzy są szczęśliwi, kiedy media walą w Portugalczyka, obwiniając go o wszystko.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy