„Grali jak dzieci na szkolnym boisku” – Sanchez i Pogba pod ogromną krytyką

Paul Pogba i Alexis Sanchez
Paul Pogbie i Alexis Sanchez

Zwycięstwo Manchesteru United z Crystal Palace pozwoliło ekipie Jose Mourinho ponownie wrócić na miejsce wicelidera Premier League. Zdobycie trzech punktów nie do końca przysłoniło jednak słabą grę podopiecznych Portugalczyka. Głównie mowa tutaj o Paulu Pogbie oraz Alexisie Sanchezie.

Francuz z Chilijczykiem rozegrali wczoraj pełne 90 minut, ale trudno wskazywać na nich palcem, gdy mówimy o bohaterach tamtego spotkania. Bez wątpienia wspomniani zawodnicy na tle całego zespołu wyglądali fatalnie, co zauważyli także eksperci Sky Sports – Jamie Carragher oraz Gary Neville.

Były piłkarz Manchesteru United wypowiedział się na temat gry Pogby: – Jego wielką siłą jest to, że gra z ogromną swobodą. Wczoraj jednak Pogba wyglądał jakby grał w parku ze swoimi kolegami lub montował kolejny film na Instagramie. To nie było poważne.

Z kolei Carragher skupił się na ocenie gry Sancheza, lecz także wspomniał nieco o Pogbie: – Rozumiem już Jose Mourinho, dlaczego ten przez jakiś czas trzymał go na ławce rezerwowych. On nie powinien wychodzić w drugiej połowie na boisku. Wspomniany został Pogba, ale sądzę, że gorzej zagrał Sanchez. W pierwszej odsłonie stracił piłkę kilkanaście razy. Mówimy o domniemanym graczu klasy światowej. Paul i Alexis wyglądali jak dwoje dzieci na szkolnym boisku, którzy uważają się za najlepszych i myślą, że mogą robić, co im się podoba – zakończył „Carra”.

Totolotek: Zarejestruj się i graj bez podatku! – KLIKNIJ W LINK I ODBIERZ BONUS!

Komentarze

komentarzy