Sarri i jego oczekiwane spotkanie z Abramowiczem. „Chciałbym z kimś porozmawiać”

Maurizio Sarri
Maurizio Sarri

Dzisiejszy wieczór będzie bardzo ważny dla Maurizio Sarriego w kontekście jego przyszłości. Ostatnia porażka z Manchesterem City sprawiła, że jego posada na Stamford Bridge pozostaje nadal zagrożona. Nieco otuchy może dodać mu potyczka z Malmoe w walce o Ligę Europy.

To właśnie te rozgrywki wydają się być bowiem priorytetowe dla 60-letniego Włocha. W obliczu dobrej formy Manchesteru United, raczej trudno – przy obecnej dyspozycji „The Blues” – będzie rywalizować ekipie Sarriego o TOP 4 w Premier League. Wydaję się zatem, że o awans do przyszłej edycji Champions League ekipa z Londynu powalczy w innym pucharze pod egidą UEFA.

Przed czwartkowym starciem ze szwedzką drużyna, Sarri przyznał, że jego zespół miewał trudne dni, ale liczy na odpowiedź ze strony zawodników.

– Oczywiście nie jest to łatwe, tym bardziej po takim meczu. Nie jest nam łatwo zagrać po porażce 6-0 w ostatnim ligowym starciu, ale musimy sobie poradzić. Chcemy natychmiastowej reakcji.

Po meczu z „Obywatelami”, Sarri w wywiadzie dla włoskich mediów oznajmił, że chętnie porozmawia z Romanem Abramowiczem na temat gry jego drużyny. Czy doszło do takiego spotkania?

– W ciągu ostatnich trzech tygodni nie rozmawiałem z właścicielem. Chciałbym porozmawiać z kimś, kto zarządza klub, niekoniecznie musi być to Abramowicz. Zwykle rozmawiam na temat naszej sytuacji z Mariną Granowskają, która pełni funkcje dyrektora.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

Komentarze

komentarzy