Saudyjski fundusz zainteresowany kupnem klubu z PKO BP Ekstraklasy?!

Z pewną zazdrością spoglądamy na europejskie kluby, które zostają zauważone przez poważnych inwestorów, dzięki czemu mogą poprawiać swoje wyniki. Niewykluczone, że jeden z klubów z PKO BP Ekstraklasy trafi do wielkiej grupy.  Jak informuje Piotr Janas z „Gazety Wrocławskiej”, fundusz inwestycyjny z Arabii Saudyjskiej, który jest właścicielem Newcastle United, bada możliwość kupna Śląska Wrocław.

W ubiegłym roku Newcastle United zmieniło właściciela. Klub przejął saudyjski fundusz inwestycyjny, który momentalnie zaczął inwestować w drużynę, sprowadzając kilka głośnych nazwisk w zimowym oknie transferowym. Można przypuszczać, że ekipa z St James’ Park będzie bardzo aktywna również latem.

Śląsk Wrocław trafi w ręce saudyjskich inwestorów?

Bardzo ciekawą informację przedstawił Piotr Janas z Gazety Wrocławskiej. Według wspomnianego źródła, pojawił się temat dotyczący potencjalnej sprzedaży Śląska Wrocław inwestorom z Bliskiego Wschodu. Mowa o grupie, która całkiem niedawno kupiła Newcastle United, czyli saudyjski fundusz inwestycyjny.

Na ten moment nie ma jednak żadnych konkretów w tej sprawie, natomiast w mieście nikt nie podejmuje większych rozmów. Być może jest to informacja mocno strzeżona.

Komentarze

komentarzy