Saul Niguez wkrótce ogłosi nowy klub. Chwyt marketingowy Hiszpana?

Wielu sportowców lubi zwracać na siebie uwagę. Niejednokrotnie byliśmy świadkami, gdy np. piłkarze zapowiadali huczne ogłoszenie istotnej decyzji, a ostatecznie kończyło się to np. inwestycją w mały klub. Czy w przypadku Saula Nigueza będzie podobnie? Wiele na to wskazuje.

25-latek od prawie sześciu lat reprezentuje barwy Atletico. Środkowy pomocnik jest niezwykle ważnym ogniwem układanki Diego Simeone. Trudno zatem wyobrazić sobie, by piłkarz opuścił w najbliższym czasie klub. Warto jednak pamiętać, że w futbolu wszystko jest możliwe. Dokładając do tego problemy finansowe Atletico, nie można całkowicie wykluczyć ewentualnego transferu zawodnika.

Saul Niguez ogłosi nowy klub

Saul Niguez po części wykorzystał spekulacje na swój temat. Piłkarz za pośrednictwem Twittera zapowiedział, iż wkrótce ogłosi nowy klub. Zawodnik nie podał jednak żadnych szczegółów, dokładając tylko odliczanie do komunikatu.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że Saul Niguez może ogłosić zespół, w którym będzie grać podczas kolejnego sezonu. Można przypuszczać, że piłkarz zainwestował w mniejszy klub piłkarski lub wkroczył na rynek e-sportu.

Zainteresowanie Manchesteru

W ostatnim czasie media niejednokrotnie łączyły Hiszpana z przeprowadzką na Old Trafford. „Czerwone Diabły” miałyby zapłacić za piłkarza ponad 100 milionów euro. Biorąc pod uwagę panujący kryzys, taka transakcja jest jednak mało możliwa.

Komentarze

komentarzy