Sebastian Szymański doczeka się transferu do LaLiga? Zainteresowany hiszpański gigant!

W związku z atakiem Rosji na Ukrainę, wielu piłkarzy z rosyjskiej ligi zdecydowało się na przeprowadzkę do innego klubu. Takiego kroku nie wykonał jeszcze Sebastian Szymański. Niewykluczone, że w najbliższych tygodniach sytuacja ulegnie zmianie. Zainteresowanie reprezentantem Polski wykazuje Sevilla!

Brak transferu Sebastiana Szymańskiego przy najbliższej możliwej okazji został odebrany w mieszanych odczuciach. Trudno dziwić się pewnego oburzeniu, skoro wielu zawodników, jak chociażby Grzegorz Krychowiak, zdołało zmienić klub, a tymczasem Sebastian Szymański cały czas występuje w lidze rosyjskiej.

Szymański trafi do LaLiga?

Miejmy nadzieję, że w najbliższych tygodniach sytuacja ulegnie zmianie. W szczególności, że na brak zainteresowania Sebastian Szymański nie może narzekać. Jak informuje Tomasz Włodarczyk z serwisu Meczyki.pl, reprezentant Polski jest na radarze Sevilli, czyli trzeciego zespołu LaLiga, który powinien zagwarantować sobie udział w Lidze Mistrzów podczas sezonu 2022/2023.

Na ten moment nie ma jednak konkretnych informacji dotyczących kwoty transferu. Aktualna umowa Szymańskiego z Dynamo Moskwa obowiązuje do 30 czerwca 2026 roku.

Komentarze

komentarzy