Sebastian Szymański z szansą na transfer do LaLiga?!

W wyniku agresji Rosji na Ukrainie, piłkarze z tamtejszych lig mogą decydować się na zmianę klubu. Niewykluczone, że przed ciekawą szansą stanie Sebastian Szymański. Według ostatnich doniesień mediów, 22-latek znalazł się na radarze Realu Sociedad.

Szymański rozgrywa bardzo dobry sezon w rosyjskiej ekstraklasie. Mowa bowiem o 6 golach oraz 7 asystach w 20 spotkaniach. W związku z atakiem Rosji na Ukrainę, wielu zawodników rezygnuje z gry u agresora. Jak na razie Szymański nie wykonał takiego ruchu. Polak wystąpił ostatnio w ligowych spotkaniu z FK Rostów.

Szymański trafi do Realu Sociedad?

Według najnowszych doniesień mediów, Sebastian Szymański może stanąć przed szansą na ciekawy transfer. Jak twierdzi „Mundo Deportivo”, reprezentant Polski znalazł się na radarze Realu Sociedad. To obecnie szósta ekipa hiszpańskiej ekstraklasy, która walczy o udział w europejskich pucharach podczas sezonu 2022/20223.

Na ten moment nie wiadomo, czy Sebastian Szymański opuściłby Dynamo Moskwa na zasadzie wypożyczenia czy definitywnego transferu.

Komentarze

komentarzy