Sensacja w Zagrzebiu. Mislav Orsic wyrzuca Tottenham z Ligi Europy! [WIDEO]

To miało być typowe dopięcie formalności. Tottenham wygrał bowiem pierwszy mecz z Dinamem Zagrzeb 2:0. Chorwacki zespół zdołał jednak odwrócić losy awansu na własnym obiekcie. Zrobił to dokładnie Mislav Orsic, który zaliczył hat-tricka.

Pierwsza połowa nie wskazywała na to, by piłkarze Dinama Zagrzeb zdołali nie tylko awansować dalej, ale również wygrać mecz. Piłkarze zeszli bowiem do szatni na przerwę przy wyniku 0:0. W drugiej połowie gospodarze dwukrotnie trafiali do siatki. Zrobił to Mislav Orisic, który zanotował genialny występ.

Najpierw Orsic trafił w 62. minucie spotkania, a następnie strzelił na siedem minut przed końcem regulaminowego czasu gry, doprowadzając tym samym do dogrywki.

Hat-trick Orsicia

Natchnieni bardzo dobrym wynikiem piłkarze Dinama Zagrzeb zdołali strzelić decydującego gola w dogrywce. Po raz kolejny do siatki trafił Orsic, który kompletował hat-tricka, tym samym wyrzucając Tottenham z Ligi Europy. Trudno zatem nie mówić o ogromnej sensacji. Po pierwsze, Tottenham był niekwestionowanym faworytem tego dwumeczu. Po drugie „Koguty” uzyskały bardzo dobry wynik na własnym obiekcie.