Sensacyjna wymiana na linii Inter-Roma?

Pod względem popularności nazwisk, byłaby to spektakularna wymiana we włoskiej piłce. Według ostatnich doniesień mediów, Inter jest w kontakcie z Romą w sprawie realizacji pewnej transakcji. Do Rzymu miałby przeprowadzić się Alexis Sanchez, natomiast mediolańską ekipę zasiliłby Edin Dzeko.

Spoglądając na sytuację obu drużyn, z taką inicjatywą najprawdopodobniej wyszła Roma. W poważny konflikt z trenerem miał popaść Edin Dzeko, który nie wystąpił w ostatnim meczu w wyniku problemów zdrowotnych. Przynajmniej tak twierdził klub, choć według niektórych włoskich dziennikarzy, Bośniak wymienił z Paulo Fonsecą kilka gorzkich słów, które powodują, iż Dzeko nie ma już przyszłości w Romie. Z tego powodu klub ze stolicy Włoch szuka rozwiązania.

Wymiana na linii Inter-Roma?

Znalezienie nowej drużyny dla 34-latka w środku sezonu nie jest łatwą sprawą. Jak twierdzi Fabrizio Romano, pomocną dłoń może wyciągnąć Inter. Według wspominanego dziennikarza mediolański zespół prowadzi rozmowy z Romą w sprawie wymiany. Do Rzymu przeniósłby się Alexis Sanchez, natomiast Inter zasiliłby Dzeko.

Na ten moment są to tylko wstępne rozmowy. Cała transakcja ze względu na m.in. pensje obu zawodników, jest trudna do realizacji.

 

Komentarze

komentarzy