Sensacyjny powrót Carlitosa do PKO BP Ekstraklasy?!

We wrześniu 2019 roku, Carlitos opuścił PKO BP Ekstraklasę, przechodząc do Al-Wahda FC. Aktualnie 32-latek jest zawodnikiem Panathinaikosu. Niewykluczone, że Hiszpan już wkrótce ponownie pojawi się w Polsce. Według ostatnich doniesień mediów, środkowy napastnik znalazł się na radarze polskich ekip, a największe zainteresowanie wykazuje Lech Poznań.

Carlitos trafił do Wisły Kraków w lipcu 2017 roku. Ten ruch okazał się strzałem w dziesiątkę dla „Białej Gwiazdy”. 32-latek rozegrał bowiem genialną kampanię 2017/2018, w której zdobył 24 bramki oraz zanotował 7 asyst w 36 ligowych występ.

Po zaledwie rocznym pobycie w Krakowie, Carlitosa sprowadziła Legia. W zespole ze stolicy kraju, Hiszpan również spisywał się dobrze, strzelając 16 goli oraz posyłając 6 ostatnich podań w 36 meczach PKO BP Ekstraklasy.

Carlitos wróci do Polski?

Aktualnie Carlitos jest graczem Panathinaikosu. W ubiegłym sezonie 32-latek rozegrał 29 ligowych meczów, w których zanotował 10 trafień i 4 asysty. Niewykluczone, że Hiszpan już wkrótce wróci do Polski. Jak twierdzi bowiem Piotr Koźmiński z serwisu WP Sportowe Fakty, poważne zainteresowanie napastnikiem wykazuje Lech Poznań. Co więcej, dwa inne polskie kluby również widziałyby 32-latka w swoich ekipach. Na ten moment to „Kolejorz” jest liderem w wyścigu o snajpera.

Fot. Canal+Sport

Komentarze

komentarzy