Sergio Aguero dostał oficjalną ofertę z LaLiga?!

Tylko do końca obecnego sezonu obowiązuje umowa Sergio Aguero z Manchesterem City. Biorąc pod uwagę wkład Argentyńczyka w wyniki „The Citizens” podczas trwającej kampanii, 32-latek najprawdopodobniej zakończy swoją wieloletnią przygodę z angielskim klubem. W szczególności, że Aguero nie może narzekać na brak ofert. Według ostatnich doniesień mediów, Barcelona złożyła już oficjalną propozycję Argentyńczykowi. 

Przez lata Sergio Aguero stanowił o sile Manchesteru City. W barwach „The Citizens” środkowy napastnik zaliczył kilka świetnych sezonów, a niektóre z nich przypadają na kampanie 2014/2015 oraz 2015/2016. Podczas trwających rozgrywek 32-latek ma jednak ogromne problemy zdrowotne. Zbiega się to z niepewną sytuacją kontraktową zawodnika.

Aguero dostał ofertę od Barcelony?

Aktualna umowa Sergio obowiązuje do końca czerwca. Na ten moment nic nie wskazuje na to, by Aguero przedłużył swój pobyt z Manchesterem City. Ten fakt chce wykorzystać Barcelona. Według informacji argentyńskiej telewizji TyC Sports, zespół z Camp Nou złożył 32-latkowi oficjalną ofertę.

„Duma Katalonii” chce ściągnąć nowego snajpera. Kluczową rolę w sprowadzeniu 32-latka może odegrać fakt, iż Aguero jest bardzo dobrym przyjacielem Messiego, co z kolei może skłonić Leo do przedłużenia umowy z Barceloną.