Sergio Aguero niepewny swojej przyszłości. Argentyńczyk ma jeden priorytet!

Tylko do końca obecnego sezonu obowiązuje kontrakt Sergio Aguero z Manchesterem City. Argentyńczyk przeżywa bardzo trudny sezon, w którym rozegrał raptem pięć ligowych spotkań. Wszystko za sprawą problemów zdrowotnych. Podczas jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi, 32-latek odniósł się do swojej przyszłości.

Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, Sergio Aguero wystąpił w dziewięciu spotkaniach, spędzając na murawie raptem 260 minut. W tym czasie napastnikowi „The Citizens” udało się strzelił łącznie dwa gole (oba w rozgrywkach Ligi Mistrzów). Patrząc na minuty Argentyńczyka, śmiało można pokusić się o stwierdzenie, iż Manchester City przez cały sezon musi radzić sobie bez doświadczonego snajpera.

Wkrótce zarówna klub z Eithad Stadium, jak i sam Aguero staną przed ważną decyzją. Kontrakt Argentyńczyka obowiązuje tylko do końca obecnego sezonu. Manchester City powoli przymierza się do sprowadzenia nowego napastnika, który zostałby prawdziwym następcą 32-latka.

Chce grać

W rozmowie ze streamerem Ibaiem Llanosem, Sergio Aguero skomentował swoją obecną sytuację i odniósł się do najbliższej przyszłości – Nie wiem co się stanie. Pierwszą rzeczą, jaką chcę robić, to gra w piłkę. Gdy zacznę występować, będę wiedział, jaką decyzję muszę podjąć. Nie wiem, gdzie znajdę się po tym sezonie. Nie mam jeszcze pomysłu. Liczę tylko, że będę kontynuować swoją grę przez najbliższe lata.

 

Komentarze

komentarzy