Sergio Aguero o powrocie Premier League – „Piłkarze się boją”

Sergio Aguero
Sergio Aguero

W ostatnich dniach nastąpił przełom w sprawie powrotu Premier League. Według informacji „The Telegraph”, władze ligi chcą wznowić rozgrywki już na początku czerwca. O ponownej rywalizacji na murawie wypowiedział się Sergio Aguero. Słowa Argentyńczyka współgrają z doniesieniami mediów odnośnie do obaw zawodników. 

Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że wszystkie ligi w Europie dołożą wszelkich starań, by zakończyć sezon zgodnie z liczbą wyznaczonych spotkań. Z gry zrezygnowali już we Francji oraz Holandii. Te decyzje mogły sugerować, iż drogą Ligue 1 i Eredivisie podążą inne rozgrywki.

Jak na razie na to się nie zanosić. Osoby odpowiedzialne za zmagania w Premier League intensywnie pracują w sprawie powrotu rywalizacji. Wstępny termin pierwszego meczu po przerwie wyznaczony jest na 8 czerwca.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

O powrocie wypowiedział się Sergio Aguero, który rozmawiał z „El Chiringuito” – Większość piłkarzy się boi, gdyż mają dzieci oraz rodziny. Jestem zaniepokojony, jednakże przebywam tutaj z dziewczyną. Nie zamierzam spotykać się z innymi ludźmi. Jestem zamknięty we własnym domu. Moja dziewczyna to jedyna osoba, którą mógłbym zarazić. 

Słowa zawodnika Manchesteru City współgrają z doniesieniami mediów. Według angielskich dziennikarzy, pojawia się coraz większa grupa piłkarzy, która nie do końca cieszy się z ewentualnego powrotu Premier League.

Komentarze

komentarzy