Sergio Aguero opuści Manchester City, ale zostanie w Premier League?!

Wszystko wskazuje na to, iż Sergio Aguero po dziesięciu latach opuści Manchester City. Kontrakt Argentyńczyka obowiązuje bowiem tylko do końca obecnego sezonu. Wydaje się, że faworytem w wyścigu o zakontraktowanie 32-latka jest Barcelona. Według ostatnich doniesień mediów, Aguero może jednak zostać w Premier League,  gdyż zainteresowanie snajperem wykazuje Chelsea.

Nie jest tajemnicą, iż „The Blues” poszukują nowego napastnika. Werner nie sprawdza się jako typowa dziewiątka, natomiast przyszłość Abrahama i Giroud stoi pod dużym znakiem zapytania. Priorytetem londyńskiej ekipy jest Erling Haaland. Problem w tym, że Norwegiem zainteresowanych jest kilka topowych drużyn, dlatego Chelsea może przegrać rywalizację np. z Manchesterem City.

Aguero trafi do Chelsea?

Z tego też powodu, klub ze Stamford Bridge musi brać pod uwagę inne opcje. Jak twierdzi „Daily Mail”, londyński zespół rozważa zakontraktowanie Sergio Aguero, który zostanie wolnym zawodnikiem. W tym przypadku Chelsea stoczy największy bój z Barceloną, która poważnie myśli o zakontraktowaniu 32-latka.

Doniesienia „Daily Mail” w sprawie Aguero potwierdził Christian Martin. Dziennikarz ESPN oznajmił bowiem, iż tuż po meczu Chelsea – Atletico, spotkał jednego z przedstawicieli londyńskiego klubu, który oznajmił mu, iż rzeczywiście „The Blues” rozważają sprowadzenie Aguero.

Komentarze

komentarzy