Sergio Ramos odchodzi z Realu Madryt: To przesądzone

Sergio Ramos

Tylko do końca obecnego sezonu obowiązuje umowa Sergio Ramosa. W ostatnim czasie pojawiają się sprzeczne doniesienia w sprawie przyszłości Hiszpana. Niektóre źródła informują, iż „Królewscy” są bliscy porozumienia ze swoim kapitanem. Z kolei Josep Pedrerol oznajmił, że Ramos na pewno opuścić Madryt.

Trudno wyobrazić sobie Real Madryt bez Sergio Ramosa. 34-latek nie tylko jest liderem defensywy, ale również niejednokrotnie strzela ważne bramki dla swojego zespołu. Jest to widoczne m.in. podczas spotkań Ligi Mistrzów. Piłkarze Zidane’a z reguły mają spore problemy z rywalem, gdy Ramosa nie ma na murawie.

Sergio Ramos opuści Real Madryt

Wydaje się zatem, że zespół ze stolicy Hiszpanii powinien dołożyć wszelkich starań, by zatrzymać 34-latka w swoim zespole. Jeśli wierzyć jednak ostatnim doniesieniom, tak się jednak nie stanie. Josep Pedrerol z „El Chiringuito” oznajmił, iż Sergio Ramos opuści Real Madryt – To przesądzone. Nie ma już odwrotu. Ramos opuści klub w letnim oknie transferowym. Pozostają pytania, kiedy zostanie to ogłoszone, a także gdzie trafi Sergio Ramos.

Od początku spekulacji w sprawie transferu Ramosa to PSG było uznawane za faworyta w wyścigu o hiszpańskiego obrońcę. Francuski zespół rzekomo jest w stanie zagwarantować 34-latkowi lepsze zarobki niż oferował Real Madryt. Być może w walkę o defensora włączą się jeszcze inne kluby.

Komentarze

komentarzy