Sergio Ramos trafi do Anglii? Były trener Realu widziałby go w swoim zespole

Sergio Ramos

Sergio Ramos wciąż nie przedłużył umowy z Realem Madryt. Według doniesień brytyjskich mediów, piłkarza chciałby pozyskać były trener, Jose Mourinho.

Gdzie zagra Ramos w przyszłym sezonie? Jeszcze nie wiadomo.

Sergio Ramos to żywa legenda Realu. Hiszpan trafił do “Królewskich” w wieku dziewiętnastu lat i szybko wskoczył do pierwszego składu. Z drużyną z Madrytu 34-latek zdobył łącznie 22 trofea, z czego cztery to puchary Ligi Mistrzów.

Czy przygoda Hiszpana z Realem Madryt już niebawem dobiegnie końca? Umowa mistrza świata z 2010 roku wygasa w połowie nadchodzącego roku i na razie piłkarz i klub nie zdecydowali się na jej przedłużenie. Dlatego wciąż nie wiadomo, gdzie Sergio Ramos zagra w przyszłym sezonie, chociaż trudno go sobie obecnie wyobrazić w innych barwach niż Realu.

Tottenham monitoruje piłkarza

Sytuację Ramosa śledzi aktualnie kilka klubów. Do tej pory mówiło się, że piłkarza chciałby ściągnąć do Interu Miami David Beckham. Jak się jednak okazuje, Hiszpan wkrótce mógłby trafić na Wyspy Brytyjskie. Z informacji “Evening Standardu” wynika, że piłkarz znajduje się na celowniku Tottenhamu.

Według doniesień brytyjskich mediów, Jose Mourinho widziałby 34-latka w składzie swojego zespołu. To byłaby ich druga współpraca, gdyż Portugalczyk prowadził Real Madryt w latach 2010-2013. Może ich drogi znowu się zetkną, tym razem w Premier League?

Komentarze

komentarzy