Sergio Ramos ustalił warunki kontraktu z nowym klubem?!

Sergio Ramos

Tylko do końca obecnego sezonu ważny jest kontrakt Sergio Ramosa z Realem Madryt. Ekipa „Królewskich” oczywiście chce przedłużyć umowę z hiszpańskim defensorem. Problem w tym, że sam Ramos może otrzymać lepszą ofertę. Według ostatnich doniesień mediów, 34-latek doszedł do porozumienia z nowym klubem. Ramos ma związać się z PSG!

Od początku spekulacji na temat przyszłości Sergio Ramosa w grę wchodziły dwa scenariusze. Pierwszy z nich zakładał, iż 34-latek ustali warunki nowego kontraktu z Realem i przedłuży swój pobyt w stolicy Hiszpanii. Drugi sugerował, że Sergio Ramos wybierze atrakcyjniejszą (pod względem finansowym) ofertę z PSG.

Ramos jednak w PSG?

Jak twierdzi Ondra Cero, Sergio Ramos wybrał tę drugą opcję. Według wspominanego źródła kapitan „Królewskich” doszedł do porozumienia w sprawie kontraktu. Ramos miałby podpisać trzyletni kontrakt na mocy którego zarabiałby 15 milionów euro za sezon. Real Madryt nie jest w stanie zaproponować podobnych warunków.

Prawdopodobną przeprowadzkę Ramosa do Paryża sugerują doniesienia mediów w sprawie Davida Alaby. Austriak rzekomo jest już po słowie z Realem i ma zostać następcą Sergio w Madrycie.