Sergio Ramos z kontuzją. Opuści najbliższe spotkania

Przez kilka najbliższych spotkań, Sergio Ramos nie pomoże Realowi Madryt. Jak poinformował klub, hiszpański defensor nabawił się kontuzji mięśnia dwugłowego w prawej drodze. Choć data powrotu kapitana nie została podana, to sugeruje się, że Ramos wróci do gry najwcześniej w grudniu.

Jak co sezon, Sergio Ramos odgrywa kluczową rolę w zespole. Już podczas trwającej kampanii, 34-latek zdobył m.in. dwa gole w La Liga, a także dorzucił jedno trafienie w Lidze Mistrzów. W najbliższych meczach „Królewscy” muszą poradzić sobie bez swojego kapitana.

Ramos kontuzjowany

W czwartek Real Madryt za pośrednictwem swoich mediów poinformował, iż przeprowadzone badania zdiagnozowały u zawodnik uraz mięśnia dwugłowego w prawej nodze. Na ten moment klub nie podaje konkretnej daty powrotu.

Jak twierdzi jednak Arancha Rodriguez, Sergio Ramos na pewno opuści trzy najbliższe mecze – z Villarreal, Interem oraz Alaves. Z pewnością sporą stratą jest nieobecność Hiszpana w wyjazdowej potyczce z Interem. Real Madryt nie ma bowiem komfortowej sytuacji w grupie. Po trzech kolejkach, zespół ze stolicy Hiszpanii zdobył cztery punkty.

Komentarze

komentarzy