Show Leo Messiego. Pięć bramek w towarzyskim starciu z Estonią! [WIDEO]

Kilka dni temu Argentyna wygrała Finalissimę, pokonując Włochy aż 3:0. Z kolei w niedzielny wieczór triumfatorzy Copa America z ubiegłego roku rywalizowali na Estadio El Sadar w Hiszpanii z Estonią. Prawdziwe show zaprezentował Leo Messi. Piłkarz PSG zdobył aż pięć bramek.

Messi rozpoczął strzelanie już w 9. minucie meczu, wykorzystując rzut karny. Chwilę przed końcem pierwszej połowy gracz PSG ponownie trafił do siatki, a asystę przy tym golu zanotował Papu Gomez.

Pięć bramek Messiego

W drugiej połowie rywalizacji Messi dorzucił jeszcze trzy bramki, tym samym kończąc spotkanie z 5 trafieniami.

W reprezentacji Estonii bronił Matvei Igonen, czyli golkiper… Podbeskidzia Bielsko-Biała. Na murawę w drugiej części meczu wszedł natomiast Konstantin Vassiljev, czyli były gracz Piasta czy Jagiellonii.