Siostra Cristiano Ronaldo o zakażeniu Porutgalczyka: Jest wysłannikiem od Boga

We wtorek wszystkie media na świecie obiegła informacja o pozytywnym teście Cristiano Ronaldo. Portugalczyk oczywiście został odizolowany od reszty kadry i na kwarantannie będzie przechodzić przez koronawirusa. Na temat sytuacji swojego brata wypowiedziała się Katia Aveiro, która ewidentnie poddaje w wątpliwość istnienie pandemii.

W ramach październikowego zgrupowania reprezentacji, Portugalia do tej pory rywalizowała z Hiszpanią oraz Francją. W obu tych meczach wystąpił Cristiano Ronaldo. 35-latek nie pomoże swojej kadrze w trakcie środowego starcia ze Szwecją. U piłkarza Juventusu wykryto bowiem koronawirusa.

Siostra Ronaldo o zakażeniu Cristiano

Ronaldo został oczywiście odizolowany od reszty zespołu. Według ostatnich doniesień mediów, piłkarz ma przejść przez kwarantannę w Turnie, gdzie będzie czekać na negatywny wynik testu. Na temat sytuacji swojego brata wypowiedziała się Katia Aveiro, która opublikowała specjalne Instastory.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.

Siostra gwiazdy Juventusu ewidentnie poddaje w wątpliwość istnienie pandemii oraz dodaje, że być może Cristiano jest wysłannikiem Boga – Jeśli Cristiano ma obudzić cały świat, to rzeczywiście jest wysłannikiem od Boga. Mam nadzieję, że wiele ludzi nie będzie już tak wierzyć w całą pandemię. To największe oszustwo, jakie widziałam.