Sir Alex Ferguson o telefonie od Juergena Kloppa. Niemiec zadzwonił o 3:30 nad ranem!

Każdy sympatyk Liverpool z pewnością na długo zapamięta sezon 2019/2020. „The Reds” po 30 latach posuchy w końcu zdobyli upragniony tytuł najlepszej drużyny w Premier League. Nic dziwnego, że euforia związana z sukcesem udzieliła się wszystkim. Jak zdradził Sir Alex Ferguson, Juergen Klopp zadzwonił do niego o 3:30 nad ranem!

Trzeba oddać cesarzowi, co cesarskie. Juergen Klopp wykonał niesamowitą pracę w Liverpoolu, dlatego w pełni zasłużenie sięgnął po tytuł najlepszego trenera sezonu 2019/2020 według LMA.  Sir Alex Ferguson całkowicie zgadza się z tym wyborem.

Telefon o 3:30 nad ranem

W trakcie rozmowy ze Sky Sports News, Sir Alex Ferguson zdradził, iż otrzymał telefon od Kloppa o bardzo wczesnej porze – Jurgen jest fantastyczny. Mówimy o Leeds, które po 16 latach walki w końcu uzyskało awans do Premier League. Liverpool z kolei czekał trzy dekady na to, by cieszyć się z mistrzostwa. To niesamowite.

Klopp całkowicie na to zasłużył. Poziom wydajności jego zespołu był niesamowity. Z kolei osobowość Juergena przejawia się w całym klubie. Wybaczam mu nawet to, że obudził mnie o 3:30 nad ranem, gdy zadzwonił i powiedział, że wygrał ligę.