Skandal w Ajaksie. Marc Overmars w trybie natychmiastowym odchodzi z klubu!

W niedzielny wieczór Ajax zaskoczył cały piłkarski świat. Zespół z Amsterdamu wydał komunikat, w którym poinformował, iż Marc Overmars odchodzi z klubu w trybie natychmiastowym. To efekt zachowania 48-latka. Wieloletni kierownik sportowy Ajaksu wysyłał nieodpowiednie wiadomości do koleżanek z pracy.

Nikt nie miał wątpliwości co do tego, że Marc Overmars wykonuje świetną pracę w Amsterdamie. Z tego też powodu 48-latek podpisał całkiem niedawno nowy kontrakt z klubem, na mocy którego miał pracować w Ajaksie do 2026 roku. Przygoda z holenderskim zespołem zakończyła się dla Overmarsa nagle i niespodziewanie.

Marc Overmars odchodzi z Ajaksu!

W oficjalnym komunikacie klubu czytamy, iż Marc Overmars zrezygnował z funkcji kierownika sportowego po tym, jak holenderski klub dowiedział się o serii nieodpowiednich wiadomości, jakie Marc Overmars wysyłał do kilku koleżanek z klubu.

W takich słowach o swoich postępowaniu wypowiedział się Overmars – Niestety nie zdawałem sobie sprawy, że przekraczam tym granicę, ale w ostatnich dniach stało się to dla mnie jasne. Przepraszam. Z pewnością dla kogoś na moim stanowisku takie zachowanie jest nie do przyjęcia. Teraz to widzę, ale jest za późno. Nie mam innego wyjścia, muszę opuścić Ajax.

Sprawę skomentował również Meijaard – To dramatyczna sytuacja dla wszystkich zaangażowanych. To druzgocące dla kobiet, które musiały radzić sobie z takim zachowaniem. Kiedy usłyszeliśmy wiadomość, natychmiast podjęliśmy działania. Naprawdę przekroczył granicę, i kontynuowanie jego pracy nie wchodziło w grę.

Komentarze

komentarzy