Skandal w Bośni i Hercegowinie. Kibice spalili samochód sędziego!

Do skandalicznych scen doszło w trakcie meczu Velez Mostar – Borac Banja Luka – spotkania rozgrywanego w ramach 10. kolejki ekstraklasy w Bośni i Hercegowinie. Podczas tej rywalizacji na murawę wkroczyli kibice. Jakby tego było mało, najprawdopodobniej pięciu z nich dopuściło się podpaleni auta, którym wracali sędziego spotkania.

W 82. minucie potyczki Velez Mostar – Borac Banja Luka mecz został przerwany, ze względu na wtargnięcie kibiców na murawę. Chuligani próbowali zaatakować arbitra spotkania –  Sabrija Topalovicia, a także innych sędziów, którzy pracowali przy tej rywalizacji. Ostatecznie udało im się uciec przed wściekłymi kibicami.

Spalony samochód

Sprawa nie została jednak zamknięta. Jak informują bowiem media z Bośni i Hercegowiny, Sabrij Topalović wracał samochodem razem z dwójką arbitrów. Ich podróż została zatrzymana przez pięciu mężczyzn. Można przypuszczać, że byli to kibice ze stadionu. Zaatakowali oni sędziów, a następnie podpalili samochód.

Policja bada sprawę i próbuje ustalić, kto odpowiada za atak na sędziów i podpalenie samochodu. Z pewnością na ekipę Velez Mostar czeka dotkliwa kara w związku z wydarzeniami, jakie miały miejsce w trakcie spotkania.

Komentarze

komentarzy