Jakim składem zagramy z Argentyną?

Przed „Biało-Czerwonymi” ostatni mecz fazy grupowej mistrzostw świata. Reprezentacja Polski zmierzy się z Argentyną i powalczy o awans do fazy pucharowej mundialu. Jaki skład wybierze Czesław Michniewicz?

Po dwóch kolejkach reprezentacja Polski jest na pierwszym miejscu w grupie i ma punkt przewagi nad Argentyną oraz Arabią Saudyjską. Oznacza to, iż wszystko może się jeszcze wydarzyć, a „Biało-Czerwoni” potrzebują przynajmniej remisu, jeżeli nie chcą spoglądać na wynik rywalizacji Arabia Saudyjska – Meksyk.

Jaki skład na potyczkę z Argentyną może wybrać Czesław Michniewicz?

Bez większych zmian

W mediach spekuluje się, iż selekcjoner naszej kadry może nie dokonać zbyt wielu zmiany w kontekście starcia z Arabią Saudyjską. Z pewnością w bramce zobaczymy Wojciecha Szczęsnego. W związku z tym, iż Polska jako jedna z niewielu ekip nie straciła jeszcze gola, trudno wyobrazić sobie, by Czesław Michniewicz dokonał zmiany w obronie. Zapewne wyjdzie kwartet Cash, Glik, Kiwior, Bereszyński.

Całkiem dobrze w drugiej linii funkcjonował duet Krychowiak – Bielik, który powinniśmy zobaczyć w starciu z Argentyną. Z pewnością od pierwszej minuty zagrają Zieliński i Lewandowski. W związku z tym, pozostały tylko dwie pozycje do obsadzenia. Selekcjoner najprawdopodobniej ponownie postawi na duet napastnik i zapewne wyjdzie Arkadiusz Milik. Jedyną zagadką jest uzupełnienie ostatniej pozycji. Frankowski czy może Kamiński, jak w pierwszym meczu? Przekonamy się już za kilka godzin.

Komentarze

komentarzy