Sławomir Peszko został ambasadorem… alkomatu!

Na przestrzeni ostatnich kilku lat, Sławomir Peszko niejednokrotnie był bohaterem memów związanych z piciem alkoholu, a konkretnie wódki. Sam zawodnik nie czuł się urażony tym faktem. Wręcz przeciwnie, gracz Wieczystej Kraków czasem sam nawiązuje do tego w mediach społecznościowych, śmiejąc się z przypisanej łatki. W związku z tym, iż piłkarz jest powiązany z taką tematyką, Peszko został ambasadorem alkomatu. 

Podpisanie kontraktu z Wieczystą Kraków sprawia, iż Sławomir najprawdopodobniej zakończył już grę na najwyższym poziomie. Trudno bowiem sobie wyobrazić, by Peszko dotrwał w klubie do momentu, aż Wieczysta zacznie grać w poważnych rozgrywkach. Sam Peszko wykorzystuje swoje umiejętności na niższym poziomie zmagań, zdobywając regularnie wiele bramek dla Wieczystej Kraków.

Sławomir Peszko ambasadorem

Peszko jest dość aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych. Co jakiś czas zawodnik nawiązuje do swojej łatki dotyczącej picia alkoholu. Było to widoczne m.in. przed rywalizacją z Finalndią.

Powiązanie Peszki z alkoholem postanowiła wykorzystać firma Xblitz. Sławomir został bowiem ambasadorem alkomatu tej marki.

Najistotniejszy jest oczywiście cel tej współpracy. Sławomir Peszko przypomina, że przed prowadzeniem samochodu, gdy jest taka potrzeba, musimy sprawdzić, czy jesteśmy zdolni do tej czynności.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.

Komentarze

komentarzy