Słowne starcie Maguire’a z Rashfordem. Napastnik wybuchł po uwadze kapitana

Manchester United rozczarował swoich kibiców, remisując bezbramkowo z Crystal Palace. Był to już czwarty podział punktów „Czerwonych Diabłów” na przestrzeni ostatnich pięciu ligowych spotkań. W związku z niekorzystnym wynikiem, frustracja była widoczna u piłkarzy Ole Gunnara Solskjaera. Dobitnie ukazuje to sytuacja, która miała miejsce w trakcie środowej rywalizacji.

To nie był z pewnością mecz „Czerwonych Diabłów”. Patrząc na przebieg rywalizacji Crystal Palace – Manchester United, remis można uznać za dość sprawiedliwy wynik. Co ciekawe, piłkę meczową mieli gospodarze, jednakże świetnej okazji nie wykorzystał Patrick van Aanholt. Podział punktów mimo wszystko z pewnością zadowolił ekipę „Orłów”.

Słowne starcie Maguire’a z Rashfordem

W trakcie drugiej połowy spotkania, kamery uchwyciły sytuację, w której Marcus Rashford kieruje obraźliwe słowa do jednego z piłkarzy.

Według mediów, napastnik „Czerwonych Diabłów” stoczył słowne starcie z kapitanem Manchesteru United. Jak twierdzi m.in. Daily Mail, Harry Maguire miał pewne uwagi co do gry ofensywnego gracza. Rashfordowi ewidentnie nie spodobały się słowa defensora. Tak przedstawia się bowiem zapis rozmowy, którą przedstawiły angielskie media:

Rashford: Co ty ode mnie chcesz? 

Maguire: Musisz k*rwa wracać na pozycję 

Rashford: Zamknij k*rwa ryj, pieprzony idioto.