Słynny już kibic Szwajcarii korzysta z chwili rozgłosu

Po niezwykle emocjonującym starciu, reprezentacja Szwajcarii awansowała do ćwierćfinału, eliminując Francję. Z tego spotkania zapamiętamy wiele obrazków. Jednym z nich jest kibic Szwajcarii, którzy przeżył prawdziwy rollercoaster emocjonalny. Jak się okazuje, sympatyk korzysta z chwili rozgłosu.

To był szalony mecz. W pewnym momencie reprezentacja Szwajcarii mogła wyjść na dwubramkowe prowadzenie. Rzutu karnego nie wykorzystał Rodriguez. Po zmarnowanej jedenastce mistrzostwie świata szybko wzięli się do roboty i wyszli na prowadzenie. Gdy gola na 3:1 strzelił Pogba, wszystko wskazywało na to, że „Trójkolorowi” zagwarantują sobie awans.

Przelot do Rosji

Szwajcarzy nie złożyli jednak broni i ostatecznie doprowadzili do dogrywki. Kamery dwukrotnie uchwyciły tego samego kibica, który jeszcze w regulaminowym czasie gry był wręcz załamany zaistniałą sytuacją, a tuż po strzelonym golu na 3:3 wpadł w zrozumiałą euforię.

Szybko zidentyfikowano tego sympatyka. To Luca Louten. Kibic już otrzymał od profilu zajmującego się szwajcarską turystyką ofertę wypoczynku na weekend. Z kolei sam Luca Louten wysłał prośbę do Swiss International Air Lines z zapytaniem o bilet do Sankt Petersburgu na ćwierćfinałowy pojedynek z Hiszpanią.

Szwajcarska linia lotnicza odpisała kibicowi i zapewniła upragniony lot.