„Chcę zostać menedżerem Manchesteru United” – Solskjaer ostrzega Pochettino

Ole Gunnar Solskjaer
Ole Gunnar Solskjaer

Pomimo zatrudnienia Ole Gunnara Solskjaera, władze Manchesteru United rozglądają się już za nowym menedżerem, który przejmie klub najprawdopodobniej od kolejnego sezonu. Te doniesienia jednak wcale nie smucą Norwega, który wie, że jeśli wykorzysta szansę, może pozostać w Anglii na dłużej.

45-latek na swojej pierwszej konferencji prasowej potwierdził, że otrzymał zadanie zaledwie na pół roku. Mimo to dodał, że jest wielu szkoleniowców, którzy chcieliby zostać menedżerem takiego klubu, a on sam jest jednym z nich.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Podczas spotkania z mediami, Solskjaer dodał, że nie rozmawiał z zarządem na temat dalekiej przyszłości, gdyby wyniki zespołu uległy nagłej poprawie. Według doniesień angielskiej prasy „Czerwone Diabły” zamierzają przekonać Mauricio Pochettino, aby ten opuścił w końcu Tottenham i przejął ich klub.

– Kiedy dostajesz taką pracę, to oczywiście jesteś szczęśliwy, nawet jeśli to kontrakt na pół roku. Bardzo się cieszę, że mogę pomóc swojej byłej drużynie.

Solskjaer rozmawiał już z zawodnikami, którzy odbyli pierwszy trening w czwartek przed meczem Premier League w sobotę z Cardiff City.

– Piłkarze są w dobrych nastrojach. Za każdym razem, gdy spotykasz nowych ludzi, jesteś podekscytowany. Znam kilku z nich, ponieważ prowadziłem ich w rezerwach.

Norweg dodatkowo potwierdził, że United ruszy na zakupy w zimowym oknie transferowym, a on będzie miał wiele do powiedzenia w tej sprawie.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy