Specjalna oferta Canal+. Miesiąc darmowych emocji!

Z wielkim hukiem Canal+ rozpoczyna działalność swojej platformy w Internecie. Dzięki specjalnej ofercie, możemy oglądać mecze Premier League, PKO BP Ekstraklasy czy Serie A przez miesiąc zupełnie za darmo. Co trzeba zrobić, by skorzystać z promocji? 

Wielu sympatyków czekało na ten ruch. Canal+ ruszył ze swoją platformą, która umożliwia oglądanie wydarzeń sportowych czy VOD poprzez aplikację mobilną. W związku z promocją, możemy korzystać z bogatych usług zupełnie za darmo. Co dokładnie znajduje się w ofercie?

PKO BP Ekstraklasa w Canal+ za darmo

Po rundzie zasadniczej, PKO BP Ekstraklasa wkroczyła w najważniejszą fazę. W dwóch grupach (mistrzowska oraz spadkowa) rozstrzygną się losy polskich zespołów. Kto sięgnie po mistrzostwo? Które drużyny pożegnają się z najwyższą klasą rozgrywkową?

Odpowiedź na te dwa kluczowe pytania poznamy już w połowie lipca. Wszystkie mecze PKO BP Ekstraklasy możemy śledzić przez miesiąc zupełnie za darmo. Po tym okresie wystarczy zrezygnować z oferty, nie ponosząc żadnych kosztów.

Premier League w Canal+ za darmo

Platforma Canal+ dostarcza także mecze Premier League. W Anglii największą uwagę skupia walka czołowych drużyn o TOP4. Czy Chelsea utrzyma miejsce gwarantujące udział w Lidze Mistrzów podczas kolejnego sezonu?

Co z Manchesterem United, który zajmuje aktualnie piątą lokatę i marzy o grze w LM? Obie kwestie zostaną rozstrzygnięte w lipcu. Najciekawsze mecze Premier League można obejrzeć w Canal+.

Serie A oraz La Liga w ofercie za darmo

Specjalna oferta na darmowy miesiąc w Platformie Canal+ dotyczy także pakietu Eleven. Oznacza to, iż sympatycy mogą również obserwować zmagania w Serie A, a także część spotkań z La Liga, które nie będą pokazywane na kanałach sportowych Canal+.Najlepsze ligi świata są zatem dostępne zupełnie za darmo dzięki promocji. Wystarczy przejść przez proces rejestracji i wybrać pakiety.

Canal+ wyszedł naprzeciw wymagającym użytkownikom, dlatego możemy oglądać 4 kanały na jednym ekranie. W kontekście korzystania z usług na różnych urządzeniach, platforma umożliwia oglądanie z dwóch innych jednocześnie.

Nie tylko sport

Dla osób, które będą chciały odpocząć od piłki, Canal+ oferuje także bogatą ofertę VOD, dzięki której możemy zobaczyć najnowsze filmy. Nie można także zapomnieć o ciekawej ofercie kanałów filmowych.

Komentarze

komentarzy