Specjalni goście na hitowym starciu Ligi Mistrzów w Manchesterze!

Już we wtorek wraca oczekiwana przez wielu kibiców Liga Mistrzów. Rywalizację w 1/8 finału rozpoczniemy z wysokiego C. W Anglii zmierzy się Manchester United z Paris-Saint Germain. Na Old Trafford pojawią się w tym czasie specjalni goście z Molde!

Jak na razie trudno wskazać jakiekolwiek negatywne aspekty związane z zatrudnieniem na pierwszego trenera „Czerwonych Diabłów” Ole Gunnara Solskjaera. Norweski szkoleniowiec wykonuje w Manchesterze niesamowitą pracę, czego dowodem są osiągnięcia zespołu w Premier League. Klub z Old Trafford zajmuje obecnie piąte miejsce w lidze ze stratą zaledwie dwóch punktów do czwartej Chelsea. Patrząc na aktualna dyspozycję drużyny, walka o miejsce gwarantujące grę w Lidze Mistrzów w następnym sezonie jest całkiem możliwa.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Być może nie obserwowalibyśmy dobrej gry Manchesteru, gdyby nie postawa przedstawicieli Molde. To właśnie zarząd norweskiego zespołu zgodził się na wypożyczenie trenera w trakcie sezonu. „Czerwone Diabły” mogą być zatem dozgonnie wdzięczne drużynie grającej na co dzień w Eliteserien.

Dlatego też, by okazać pewne podziękowanie, na wtorkowym spotkaniu angielskiego zespołu z Paris-Saint Germain, pojawi się sto osób związanych z Molde FK. Na trybunach mają zasiąść działacze klubu, sztab, ale również sami kibice norweskiej drużyny.

Sam Ed Woodward będzie mógł w końcu porozmawiać z przedstawicielami Molde na żywo. Jak informowały media, dyrektor wykonawczy załatwił wypożyczenie Solskjaera poprzez dwa telefony, wykonane w dniu, kiedy zwolniony został Jose Mourinho.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Komentarze

komentarzy