Spór Kucharskiego z Lewandowskim trwa. Były agent piłkarza wyraził zgodę na upublicznienie wizerunku i nazwiska

We wtorkowy poranek Cezary Kucharski został zatrzymany w jednej ze swoich podwarszawskich posiadłości. Jak się okazało, powodem tej decyzji było śledztwo w sprawie kierowania gróźb karalnych wobec byłego klienta. Kucharski jak na razie nie skomentował ostatnich wydarzeń, lecz wyraził zgodę na upublicznienie wizerunku i nazwiska.

Konflikt Cezarego Kucharskiego z Robertem Lewandowskim trwa od kilku lat. Były agent piłkarza twierdził, że Lewandowski oczekiwał od niego dodatkowych pieniędzy z prowizji. Nowe informacje w tej sprawie przedstawił we wtorek Krzysztof Stanowski, który ujawnił historię podpisania umowy Roberta z Bayernem w 2016 roku. Napastnik „Bawarczyków” w połowie grudnia miał przedłużyć kontrakt. W momencie składania podpisu, reprezentant Polski zauważył, iż warunki na umowie nie są zgodne z ustaleniami, jakie przekazał swojemu przedstawicielowi. Z tego też powodu, Lewandowski oczekiwał zwrotu pieniędzy od własnego agenta.

Kucharski wyraził zgodę na upublicznienie wizerunku i nazwiska

Spór nadal trwa, a Cezary Kucharski został zatrzymany w celu wyjaśnienia sprawy dotyczącej kierowania gróźb karalnych wobec byłego klienta. Za pośrednictwem Konrada Piaseckiego z TVN24, były agent Roberta Lewandowskiego wyraził zgodę na upublicznienie nazwiska i wizerunku.

 

Komentarze

komentarzy