Spore problemy Chelsea. Ośmiu piłkarzy przebywa na kwarantannie!

Wiele zespołów z Premier League wznowiło przygotowania do nowego sezonu. W związku z tym, że Chelsea rywalizowała jeszcze w Lidze Mistrzów, drużyna z Londynu wystartowała nieco później, niż większość ekip. Na braki kadrowe może narzekać Frank Lampard. Aż ośmiu zawodników „The Blues” przebywa na kwarantannie.

Spora grupa piłkarzy skorzystała z urlopu, wyruszając na wakacje. Pobyt poza krajem zamieszkania wiąże się z pewnym ryzykiem. Z konsekwencjami mierzą się zawodnicy „The Blues”, którzy są na kwarantannie.

Ośmiu graczy

Według informacji „The Telegraph”, aż ośmiu piłkarzy londyńskiego klubu jest poddanych izolacji. W tym gronie są: Jorginho, Barkley, Emerson, Batshuayi, Mount, Tomori, Abraham oraz Pulisic.

Jak dodaje źródło, sześciu zawodników jest zakażonych. Z kolei dwójka przebywa na kwarantannie w związku z bliskim kontaktem.

Problemy Lamparda

Nieobecność graczy z pewnością zaburza przygotowania Franka Lamparda do nowego sezonu. Chelsea swój pierwszy mecz w Premier League rozegra 14 września. Rywalem „The Blues” będzie ekipa Brighton.