Wkrótce spotkanie w sprawie transferu Messiego do Manchesteru City?!

Coraz głośniej o rychłym odejściu Leo Messiego z Barcelony. Faworytem w wyścigu o podpis Argentyńczyka jest Manchester City. Przedstawiciele „The Citizens” mają spotkać się z rodziną piłkarza już w przyszłym tygodniu.

Wydaje się, że decyzja Leo Messiego jest nieodwołalna. 33-latek zamierza opuścić „Dumę Katalonii”. Co prawda według ostatnich informacji, Leo Messi pojawi się na poniedziałkowym treningu zespołu, jednakże Argentyńczyk nie chce po prostu robić większego zamieszania w szeregach zespołu.

Wkrótce spotkanie

Jak twierdzi Veronica Brunati, przedstawiciele Manchesteru City wkrótce spotkają się z rodziną Leo Messiego. Najlepszy gracz ekipy z Camp Nou upatrzył sobie właśnie ten kierunek w kontekście kolejnego klubu.

Wszystko wskazuje na to, że „The Citizens” będą mieć odpowiednie środki, by opłacić ogromne wynagrodzenie 33-latka.

Specjalne wymagania?

Z kolei według Gerarda Romero, Ferran Soriano już prowadzi negocjacje z otoczeniem zawodnika. Klub z Eithad Stadium zamierza zaoferować dwuletni kontrakt Argentyńczykowi.

Leo Messi zaznaczył, iż zgodzi się na warunki, jeśli otrzyma jasną deklarację w kontekście dalszej pracy Guardioli w klubie. 33-latek nie wyobraża sobie odejście szkoleniowca, którego umowa ważna jest do 2021 roku.

Komentarze

komentarzy