Sprawiedliwości stanie się zadość? Marzena S., była prezes Wisły Kraków, zatrzymana!

Cudowna osoba, kobieta o złotym sercu, wierna fanka, która za Wisłę oddałaby wszystko. Jeszcze jakiś czas temu właśnie taki obraz Marzeny S. miało przed oczami większość osób. Rzeczywistość okazała się brutalna, a krakowski klub musiał drżeć o swoją przyszłość. W końcu zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Jak informują najnowsze doniesienia, we wtorek zatrzymano byłą prezes Wisły Kraków, Marzenę S. Według ustaleń tvn24.pl, powodem jest wyprowadzenie z „Białej Gwiazdy” co najmniej kilkuset tysięcy złotych.

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji podczas swojej akcji zatrzymali także m.in. Annę M.-Z., żonę bandyty, który do końca ubiegłego roku „trząsł” krakowskim klubem. Otrzymywała ona pokaźne przelewy za świadczenie usług, do których nie miała żadnych kwalifikacji, jak np. doradztwo marketingowe czy pośrednictwo w pozyskaniu sponsora. W międzyczasie pracowała jako pielęgniarka. Do zatrzymań doszło dzięki zeznaniom „Miśka”.

Marzena S., prezes Wisły Kraków od sierpnia 2016 roku aż do grudnia 2018, według ustaleń miała wyprowadzić z klubu co najmniej 824 tysiące złotych. Podczas swoich rządów współpracowała z „ciemną” stroną Wisły, czyli grupą przestępczą „Sharks”. W trakcie sprawowania najważniejszej funkcji w klubie, dług Wisły Kraków wzrósł z ok. 12-18 milionów złotych aż do 40 milionów.

Marzena S. odchodząc (a raczej uciekając) z Wisły zostawiła w klubowej kasie zaledwie 51 tysięcy złotych i sprzedała go za symboliczną złotówkę pamiętnym inwestorom ze Szwecji i Kambodży. Po wykryciu afery i wszczęciu śledztwa przez Prokuraturę Regionalneą w Poznaniu, próbowała zniknąć z życia publicznego, zaczęła nawet posługiwać się nazwiskiem męża. „Biała Gwiazda” została uratowana cudem, dzięki zaangażowaniu biznesmenów: Jarosława Królewskiego, Tomasza Jażdżyńskiego, a także piłkarza – Jakuba Błaszczykowskiego.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy