Stanowczy Pep Guardiola. Nie będzie sprawdzania wyniku meczu „The Reds”!

Pep Guardiola
Pep Guardiola

Przed nami najważniejsza kolejka tego sezonu. Już około godziny 18-stej poznamy mistrza Premier League. Zdecydowanie bliżej do końcowego triumfu ma Manchester City. To w rękach podopiecznych Guardioli jest tytuł ligi. Dlatego też, hiszpański trener nie zamierza spoglądać na rywala i chce skupić uwagę całego sztabu na mecz swojego zespołu.

Oczy kibiców Premier League będą skupione na dwa stadiony. Pierwszy z nich to Anfield, gdyż właśnie na obiekcie Liverpoolu, „The Reds” podejmą Wolverhampton. Drugi stadion to Amex Stadium. Jest to siedziba Brighton, na której swoją ostatnią kolejkę rozegrają piłkarze „The Citizens”.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Sytuacja Manchesteru City jest na tyle komfortowa, iż mistrz Anglii nie musi patrzeć na rywalizację zawodników Kloppa. Jeśli gracze Guardioli wygrają spotkanie, to mistrzostwo pozostanie w ich rękach.

Trzeba jednak przyznać, że zespół z Etihad w ostatnim czasie nie prezentuje już tak wysokiej formy, jak jeszcze kilka tygodni temu. W ekipie „The Citizens” ewidentnie widać już zmęczenie całym sezonem. Potwierdzają to wyniki „na styku” w starciach z Burnley oraz Leicester. W związku z tym, Pep Guardiola chce, by jego cała drużyna wraz ze sztabem skupiła się na rywalizacji z Brighton.

Jak wyznał człowiek będący blisko otoczenia Manchesteru City, Guardiola wydał nakaz, by nie sprawdzać wyniku w meczu Liverpoolu – Pep wyraził się jasno. On nie chce znać wyniku Liverpoolu. Chce, by każdy skupił się na ich spotkaniu, by wygrać mecz. Oznajmił, iż nie będzie żadnych rozmów na temat „The Reds”. Guardiola bardzo szanuje Liverpool, jednakże kwestia tytułu jest w rękach „The Citizens”.

Jeśli zatem każdy wykona swoją pracę, mecz piłkarzy Kloppa nie będzie mieć znaczenia. Pep jest bardzo skoncentrowany i oczekuje tego samego od piłkarzy oraz sztabu. Nie będzie zatem żadnego sprawdzania wyniku na telefonach komórkowych.

Wszystkie mecze 38. kolejki Premier League rozpoczną się w tym samym czasie. Start ostatniego rozdziału sezonu o godzinie 16:00.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy