Start-marzenie reprezentacji Anglii! Gol w drugiej minucie

Luke Shaw gol

Reprezentacja Anglii w wielkim stylu rozpoczęła finał mistrzostw Europy. Podopieczni Garetha Southgate’a już w drugiej minucie otworzyli wynik spotkania.

Wielu ekspertów przed meczem finałowym oczekiwało asekuracyjnej gry z obu stron. Dlatego na pewno zaskoczyło ich to, co się stało na początku meczu. “Synowie Albionu”, którzy w tych rozgrywkach raczej nie zachwycali ofensywną dominacją, otworzyli mecz w wielkim stylu.

Świetne otwarcie Anglików

Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła już bowiem w drugiej minucie. Wynik otworzył Luke Shaw, aczkolwiek na pochwały w tej akcji zasłużył Harry Kane, który doskonale zachował się podczas rozprowadzania piłki. W pewnym momencie piłka trafiła do Kierana Trippiera, który podał do Shawa. Piłkarz Manchesteru United wówczas oddał strzał z pierwszej piłki, pokonując Gianluigiego Donnarummę.z lewej strony pola karnego.

Mecz otworzył się szybko, a piłka już zbliżała się od tamtej pory jednego i drugiego pola karnego. Czy to oznacza, że czeka nas wiele emocji? Oczywiście w to wierzymy!

Fot. screen TVP Sport

Komentarze

komentarzy