Strzał „w okienko” piłkarza Derby County podbija internet

Rushian Hepburn-Murphy stał się hitem internetu. W sieci pojawiło się nagranie, jak trenował przed domem, jednak jego popisy zakończyły się niefortunnie.

W Polsce niedawno było głośno o “polskim Messim” który podczas żonglerki piłką uszkodził telewizor, za co został zwyzywany przez żonę. Można powiedzieć, że Anglia doczekała się podobnego bohatera internetu.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Rushian Hepburn-Murphy w przeciwieństwie do byłego piłkarza Elany Toruń, postanowił poodbijać piłkę na świeżym powietrzu. Zawodnik rezerw Derby County ostatniego gola zdobył 21 grudnia ubiegłego roku i w związku z tym postanowił potrenować strzały w okienko. Trzeba przyznać, że wyszło mu to wręcz dosłownie.

21-letni Anglik w tej chwili przebywa na wypożyczeniu w Derby, jednak jest na stałe związany z Aston Villą. W zespole z Birmingham zadebiutował w Premier League jeszcze w wieku 16. lat. Zapowiadał się na wielki talent, jednak do tej pory nie zdołał zaistnieć na stałe w świadomości Anglików. No cóż, to nagranie będzie do tego dobrą okazją, choć piłkarz wolałby raczej zwrócić na siebie uwagę na boisku.

Fot. YouTube

Komentarze

komentarzy