Styczniowa ofensywa Milanu. Zespół z Serie A finalizuje dwa wzmocnienia!

Z kolejki na kolejkę atmosfera w szeregach Milanu jest z pewnością coraz gorętsza. Mediolańska ekipa każdym spotkaniem zbliża się do upragnionego Scudetto. Cały czas jest to jednak bardzo daleka droga. Zdaje sobie z tego sprawę sam klub, dlatego w styczniowym oknie transferowym lider Serie A sprowadzi nowych zawodników. Dwa wzmocnienia powinny zostać sfinalizowane w najbliższych dniach.

Jak twierdzi Fabrizio Romano w Mediolanie już zjawił się Mario Mandzukic. Chorwacki napastnik od kilku miesięcy jest wolnym zawodnikiem, po tym jak skończył swoją przygodę z katarską ekipą Al-Duhail SC. 34-latek otrzymał kilka ofert z Europy, wybierając ostatecznie propozycję Milanu. Pozostają już tylko testy medyczne i złożenie podpisu pod umową. Mandzukic ma związać się z mediolańskim klubem do końca obecnego sezonu z opcją przedłużenia kontraktu o rok.

Nowy defensor

Lider Serie A chce także wzmocnić środek obrony. Wybór padł na Fikayo Tomoriego. Angielski defensor w trakcie obecnego sezonu nie otrzymał zbyt wiele szans od Franka Lamparda, dlatego 23-latek opuszcza stolicę Anglii w poszukiwaniu minut. Tomori ma dołączyć do Milanu na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu za 30 milionów euro.

Zespół z Mediolanu sprowadził już środkowego pomocnika. Graczem Milanu został Soualiho Meite z Torino.

Komentarze

komentarzy