Superkomputer wytypował wygląd tabeli Premier League na koniec sezonu 2019/2020!

Rozwój technologii pozwala ułatwić sobie życie. Istnieją jednak takie elementy nowych systemów, które traktujemy jako pewien dodatek. Dla przykładu są to analizy superkomputerów. Właśnie dzięki temu rozwiązaniu, poznaliśmy wygląd tabeli Premier League na sezon 2019/2020!

Wszelkie obliczenia oraz wyniki powstały na bazie danych i analiz osób z Opta, Google oraz Squawki. Nie możemy zatem powiedzieć, by predykcję przedstawiono bez konkretnych argumentów. Jak zatem wygląda tabela?

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

W pierwszej dwójce nie mamy żadnej niespodzianki. Według superkomputera, ligę wygra Manchester City, natomiast tuż za plecami „The Citizens” uplasują się podopieczni Juergena Kloppa. Byłaby to kopia poprzednich rozgrywek.

Na miejscach od 3-6 znajdują się ekipy, które także w rozgrywkach 2018/2019 uplasowały się w tej części tabeli. Róznica jest jednak przy lokatach trzeciej oraz czwartej. Superkomputer wytypował, iż miejsce na podium dopełni Tottenham, natomiast czwartą lokatę zajmie Chelsea. Wysoka pozycja „The Blues” może zaskoczyć mocno kibiców. Na Stamford Bridge jesteśmy świadkami wielkiej rewolucji, zaczynając od trenera, kończąc na pierwszej drużynie. Można mieć wątpliwości, czy Chelsea znajdzie się w TOP6, a co dopiero w TOP4.

Sporą niespodzianką jest także dość odległa lokata West Hamu. „Młoty” dokonały dwóch genialnych wzmocnień, sprowadzając Fornalsa oraz Hallera. Mimo to, superkomputer wytypował, iż lepsze miejsce w tabeli zajmie chociażby Crystal Palace.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Według obliczeń, najlepszym beniaminkiem zostanie Aston Villa. Nie jest to chyba wielkie zaskoczenie, biorąc pod uwagę działania ekipy z Birmingham na rynku. Brak utrzymania w lidze będzie wielkim rozczarowaniem na Villa Park.

Spadkowicze także nie powinni wzbudzać kontrowersji. Superkomputer wyjawił, iż z ligą pożegnają się następujące drużyny – Newcastle, Norwich Sheffield United. O utrzymanie do ostatnich kolejek mają natomiast walczyć Brighton oraz Burnley.

Całą tabelę przedstawiamy poniżej. Jakie są Wasze typy odnośnie rezultatu na koniec sezonu?

 1. Man City
 2. Liverpool
 3. Tottenham
 4. Chelsea
 5. Arsenal
 6. Man Utd
 7. Everton
 8. Wolves
 9. Leicester
 10. Crystal Palace
 11. West Ham
 12. Watford
 13. Bournemouth
 14. Southampton
 15. Aston Villa
 16. Brighton
 17. Burnley
 18. Newcastle
 19. Norwich
 20. Sheffield United

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy