Świetny mecz Arkadiusza Milika. Hat-trick w starciu z Angers! [WIDEO]

Dzięki zwycięstwu w rywalizacji z Angers, Olympique Marsylia praktycznie zagwarantowała sobie udział w Lidze Europy podczas sezonu 2021/2022. Ogromny udział w niedzielnej wygranej miał Arkadiusz Milik. Polski napastnik zanotował bowiem hat-tricka, dzięki czemu Marsylia wygrała 3:2.

Głównym celem Marsylii na ten sezon była oczywiście Liga Mistrzów. Ze względu na słabe wyniki, zespół ze Stade Velodrome musiał zadowolić się rywalizacją o Ligę Europy. Walka praktycznie zakończyła się sukcesem, gdyż w przedostatniej kolejce Marsylia wygrała 3:2 z Angers i ma trzy punkty przewagi nad Lens. Dodatkowo rywal Marsylii posiada zdecydowanie gorszy bilans bramkowy.

Hat-trick Milika

Świetne spotkanie w niedzielny wieczór rozegrał Arkadiusz Milik. Polak zaliczył bowiem hat-tricka.

Napastnik Marsylii trafił do siatki już w 9. minucie rywalizacji, wykorzystując świetne dośrodkowanie kolegi z drużyny.

Na początku drugiej połowy Arkadiusz Milik miał już na swoim dwa gole. Genialną piłkę do reprezentanta Polski posłał Dimitri Payet, a Milik bez większych problemów umieścił futbolówkę w siatce.

Tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego Marsylia otrzymała rzut karny. Do jedenastki podszedł Arkadiusz Milik, który wykonał pewny strzał i zagwarantował swojej drużynie cenne zwycięstwo.