Świetny występ Matty’ego Casha. Gol i asysta w starciu z Leeds! [WIDEO]

Matty Cash jest ostatnio w bardzo dobrej formie. Reprezentant Polski zdobył bramkę w starciu z Brighton, a następnie asystował w meczu z Southampton. Tym razem 24-latek zarówno trafił do siatki, jak i zaliczył ostatnie podanie do kolegi.

Zawodnicy Aston Villi rozgrywali zaległy mecz 20. kolejki Premier League. Podopieczni Stevena Gerrarda rywalizowali na wyjeździe z Leeds. Już w 22. minucie meczu, goście wyszli na prowadzenie. Gola strzelił Coutinho, a asystę przy bramce zanotował Matty Cash.

Gol Matty’ego Casha

Reprezentant Polski sam trafił do siatki w 65. minucie potyczki, wykorzystując zagranie Ingsa.

Ostatecznie Aston Villa wygrała 3:0 i jest obecnie na dziewiątym miejscu w tabeli z wyraźną stratą do ósmego Wolves.